Hakkımızda

 

Sesli Sohbet Ortamı Hakkında

 

İnternet üzerinden sohbet konusunda faaliyetlerini sürdüren sesli16, belli kurallar çerçevesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Genelde sunulan hizmetlerin şekli, yazılı iletişim kurma mantığına dayanmaktadır.

 

Kullanılan bu sistemde, misafirler ya da üyeler, sitelere giriş yapmakta ve seçtikleri odalarda bulunan diğer üyeler veya misafirler ile yazarak anlaşmaya çalışmaktadır.

 

Yazarak anlaşma şeklinde vurgulanmak istenen davranış biçimleri, bir takım özel şekiller ya da semboller ile anlatılmaya çalışılmaktadır. Sitemiz tarafından sizlere sunulan sesli sohbet ortamı sayesinde, bu anlam karmaşasına son verilmiş ve konuşarak sohbet etme imkanı yaratılmıştır.

 

Bahsedildiği üzere, bu uygulamamız sayesinde ifadelerin belli edilmesi için özel karakterler ya da sembollere ihtiyaç kalmamış, insanın doğasında olan ses tonlarının kullanılmasına imkan sağlanmıştır.

 

Sesli Sohbet Çalışma Prensibi

 

Sunulan hizmet sesli chat olarak da ifade edilmekte olup, belli teknik donanımlar sistemin çalışmasını sağlamaktadır. Bir bilgisayarınız, bir internet ağınız, bir mikrofonunuz, cihazın kendine bağlı hoparlörünüz ya da harici bir hoparlörünüz veya kulaklığınız bulunuyor ise, sitemizin sunduğu konuşarak sohbet etme hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 

Bu aygıtların elinizde olması, karşı taraf ile daha sıcak iletişim kurmanız, samimi ortamlar yaratmanız anlamına gelecektir. Aynı şekilde sizde karşı tarafta yer alan şahsın yaklaşımı hakkında daha net anlama özgürlüğüne kavuşacaksınız.

 

Ayrıca, sesli konuşma imkanını her iki tarafta dilediği anda başlatıp, dilediği anda sonlandırma özgürlüğüne sahip olacaktır.

 

Sesli Sohbet Ayrıcalıkları Nelerdir?

 

Bilinen sesli siteler arasında ön plana çıkan hizmet platformumuz, konuşarak sohbet etme imkanının haricinde, sizlere çeşitli etkinlikler de sunmaktadır. Oyunların yer aldığı odalar, hoş ve kaliteli vakit geçirmenize katkı sağlayacaktır.

 

Ayrıca, sohbet eder iken ya da oyun odalarında vakit geçirir iken, radyo yayını üzerinden müzik dinleme şansına da sahip olacaksınız.